• Transport drogowy
    materiałów sypkich luzem

  • Transport drogowy
    materiałów sypkich luzem

  • Transport drogowy
    materiałów sypkich luzem

O nas

HISTORIA

Jesteśmy firmą spedycyjną świadczącą usługi transportu drogowego materiałów sypkich luzem. Największe doświadczenie zdobyliśmy w branży zbożowo-paszowej. Wyspecjalizowaliśmy się w przewozie produktów rolnych, przetworów zbożowych, komponentów paszowych oraz nawozów i kruszyw. Swoje usługi świadczymy nieprzerwanie od 2004 roku, nieustannie się rozwijając i rozszerzając zakres naszej działalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zakupiliśmy naczepy typu firanka służące do przewozu ładunków konfekcjonowanych, a od 2007 roku zajmujemy się też sprzedażą materiałów opałowych. Posiadamy własne środki transportu oraz wyspecjalizowaną kadrę gwarantującą fachową i kompleksową obsługę logistyczną. Wykonujemy przewozy drogowe towarów na terenie wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej. Wśród naszych klientów są osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze (krajowe i zagraniczne). Dziękujemy za Państwa zaufanie!


POLITYKA JAKOŚCI

Misją naszej firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas przewozu ładunków. Mogą Państwo liczyć na rzetelne i terminowe wykonanie zlecenia. Specjalizujemy się w przewozie płodów rolnych oraz komponentów paszowych, dlatego też zachowanie należytej jakości traktujemy priorytetowo. Żeby potwierdzić wysoką jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług transportowych, z początkiem 2008 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością oparty o międzynarodowe standardy zawarte systemie GMP+. Jeszcze tego samego roku, w marcu uzyskaliśmy certyfikat GMP+ B4 "Transport Drogowy", który regularnie aktualizujemy. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Bierzemy pełną odpowiedzialność za towar – od momentu wydania do czasu jego dostarczenia. Nasi pracownicy na bieżąco nadzorują przebieg transportu, pozostając w stałym kontakcie z przewoźnikiem. Naturalnie posiadamy też ubezpieczenie OC Przewoźnika.


Sponsoring

Działania naszej firmy nie ograniczają się wyłącznie do podstawowej działalności. Firma AGRA-TRANS bierze również udział w promocji kultury regionalnej. W tym zakresie wspieramy miejscowy klub sportowy KS Zieloni Lubiechnia Wielka oraz uczestniczymy w organizowaniu lokalnych imprez sportowych i rekreacyjnych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.