• Transport drogowy
    materiałów sypkich luzem

  • Transport drogowy
    materiałów sypkich luzem

  • Transport drogowy
    materiałów sypkich luzem

Über uns

Historia

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2004roku. Główny ciężar naszej działalności spoczywa na transporcie drogowym materiałów sypkich luzem. W tym zakresie specjalizujemy się w przewozie produktów rolnych, przetworów zbożowych, komponentów paszowych oraz nawozów i kruszyw. Wykonujemy przewozy drogowe towarów na terenie wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej. Swe usługi świadczymy zarówno na zlecenie osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych (krajowych i zagranicznych). W ramach rozszerzania działalności oraz zdobywania elastyczności na rynku usług transportowych, zakupiliśmy naczepy typu firanka, służących do przewozu ładunków konfekcjonowanych. W roku 2007 rozszerzyliśmy naszą podstawową działalność o sprzedaż materiałów opałowych.


Polityka jakości

Misją prowadzonej przez nas działalności jest świadczenie usług transportowych przede wszystkim w zakresie przewozu płodów rolnych oraz komponentów paszowych. Naszym priorytetem jest zapewnienie należytej higieny przewożonych przez nas towarów rolno- spożywczych. W tym zakresie, potwierdzając wysoką jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług transportowych, wdrożyliśmy z początkiem 2008roku System Zarządzania Jakością oparty o międzynarodowe standardy zawarte systemie GMP+. W marcu 2008r uzyskaliśmy certyfikat GMP+ B4.1 "Transport Drogowy Pasz", który nieustawicznie aktualizujemy.


Sponsoring

Działania naszej firmy nie ograniczają się wyłącznie do podstawowej działalności. Firma AGRA-TRANS bierze również udział w promocji kultury regionalnej. W tym zakresie wspieramy miejscowy klub sportowy KS Zieloni Lubiechnia Wielka oraz uczestniczymy w organizowaniu lokalnych imprez sportowych i rekreacyjnych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.